سرمربی تیم والیبال صربستان: ‌امیدوارم قهرمان لیگ جهانی شویم

0
سرمربی تیم ملی والیبال صربستان گفت: امیدوارم به عنوان مربی بتوانم برای نخستین بار این تیم را قهرمان لیگ جهانی کنم.

به گزارش نوین خبر به نقل از ایرنا، نیکلا گربیچ یکشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : بازیکنان صربستان با دیدگاهی متفاوت نسبت به بازی دیروز وارد میدان شدند. به بازیکنانم گفته بودم که باید خوب بازی کنند تا با پیروزی تهران را ترک کنند.
وی ادامه داد : معتقدم در ست های سوم و چهارم، از بازی دست نکشیدیم بلکه تیم ایتالیا بهتر بازی کرد و پیروز شد.
گربیچ اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم نتیجه بازی را به سود خود رقم بزنیم. اینکه با پیروزی مرحله مقدماتی را به پایان بردیم، اتفاق خوبی است و در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

نیکولا

کاپیتان تیم ملی والیبال صربستان نیز گفت: پیش از این هم با ایتالیا بازی کرده بودیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم. بازیکنان ایتالیا در سرویس و دفاع روی تور، بهتر از ما کار کردند اما خوشحالیم که با سه باخت پیاپی تهران را ترک نکردیم.
دراگان استانکوویچ افزود: بازیکنان صربستان در شش مسابقه اول در لیگ جهانی خیلی خوب بازی کردند و سعی داشتیم به این مسیر ادامه دهیم اما همیشه پیروزی آسان به دست نمی آید.
وی ادامه داد: در مسابقه مقابل ایران ممکن بود، سه بر صفر ببازیم اما یک امتیازی که مقابل این تیم گرفتیم صعود ما را به مرحله نهایی قطعی کرد. این مشکل فقط به امسال محدود نمی شود و هر سال تیم ما عملکرد پر نوسانی دارد.
کاپیتان تیم ملی والیبال صربستان گفت : البته این تیم سفر سختی برای رسیدن به تهران داشت که در نتایج ما در هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ جهانی تاثیرگذار بود.
تیم صربستان یکشنبه شب در هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ جهانی والیبال با نتیجه 3 بر 2 از سد ایتالیا گذشت و جواز حضور به مرحله نهایی این رقابت ها را کسب کرد.

پاسخ دهید