راننده اتوبوس حامل سربازان فوت کرد

0
به گفته مدیر بیمارستان شهید رجایی شیراز، رضا عباسی راننده اتوبوس حامل سربازان که دوم تیرماه در جاده نی ریز به دره سقوط کرده بود، صبح دیروز در این بیمارستان فوت کرده است.

به گزارش نوین خبر به نقل از سیمرغ، حمید خدیوی با بیان اینکه، رضا عباسی راننده اتوبوس سربازان، تا صبح دیروز در بخش آی سی یو و تحت مراقبت‌های ویژه بوده است، گفت: علیرغم اقدامات پزشکی، به دلیل شدت جراحات وارده، این بیمار فوت کرد.وی همچنین گفت: هم اینک از کل 54 مصدوم منتقل شده به این بیمارستان، پنج نفر در بخش مراقبت ویژه و چهار نفر در بخش بستری، تحت مراقبت هستند.

سرباز 2

خدیوی یادآور شد: یکی از مصدومان حاضر در بخش مراقبت ویژه کمک راننده بلوچ اتوبوس و بقیه سرباز هستند.اولین ساعت بامداد روز دوم تیرماه، دو دستگاه اتوبوس که حامل سربازان آموزش دیده ارتش در پادگاه صفر پنج کرمان بود، در گردنه لایرز نی ریز و حوالی سروستان، واژگون شد. این حادثه تاکنون 20 کشته به دنبال داشته که 13 نفر آنان سربازان بودند.

سربازان فوت شده در این حادثه، همگی جزء فارغ التحصیلان دانشگاهی بودند که برای مرخصی پایان دوره از کرمان به شیراز باز می‌گشتند.

پزشکی قانونی در روزهای ابتدایی این حادثه اعلام کرده بود که راننده اتوبوس در میان متوفیان حادثه واژگونی بوده است. براساس اعلام مدیر بیمارستان رجایی شیراز، راننده دوم نیز امروز فوت کرده است.

پاسخ دهید