خانه تکانی وسیع مایکروسافت در سطوح مدیریتی

0

روز گذشته، کوین ترنر، مدیر اجرایی مایکروسافت در یک اقدام غیرمنتظره از تصمیم خود برای ترک این کمپانی و پیوستن به شرکت Citadel Securities خبر داد. 

به گزارش نوین خبر به نقل از تک شات، ترنر یکی از آخرین مدیران منصوب استیو بالمر، مدیرعامل سابق مایکروسافت محسوب می شود و قرار است پس از ترک ردموندی ها، به عنوان مدیرعامل در شرکت نام برده ایفای نقش کند.

اما ساتیا نادلا، مرد همه کاره این روزهای مایکروسافت در واکنش به این تصمیم عنوان کرد که با رفتن ترنر، فرد جدیدی به عنوان مدیر اجرایی این شرکت انتخاب نخواهد شد و وظایف میان مدیران ارشد این کمپانی تقسیم خواهد شد.

کوین ترنر

نادلا با ابراز تشکر از زحمت های ترنر در طی 11 سالی که در مایکروسافت فعالیت کرد، افزود:”کوین یکی از بهترین و حرفه ای ترین مدیران حال حاضر جهان است که از تجربیات گرانقدر مدیریتی در کمپانی های بزرگ بهره می برد. من چیزهای زیادی را از وی یاد گرفتم و بهترین آرزوها را برای او دارم.”

نادلا ادامه داد که از این پس نظارت مستقیمی بر بخش فروش و بازاریابی خواهد داشت و مسئولیت هایی که تا به امروز بر عهده ترنر بود، بین مدیران ارشد این کمپانی به نام های Judson Althof، Jeasn-Philipe Courtois، Chris Capossela، Kurt DelBene و Amy Hood تقسیم خواهد شد.

در این تغییر و تحول سازمانی، برنده های اصلی را می توان Judson Althoff و Jean-Philipe دانست که به ترتیب به سمت های مدیریت کسب و کار تجارت جهانی و مدیریت فروش جهانی ارتقا یافتند. این تغییرات در حالی اتفاق می افتد که مایکروسافت در آستانه اولین سال عرضه ویندوز 10 قرار دارد و قصد دارد تا در تاریخ دوم آگوست، بروزرسانی این سیستم عامل را برای کاربران عرضه کند.

Amy Hood مدیر ارشد مالی مایکروسافت نیز رهبری تیمی که زمانی گزارش های مالی را به ترنر ارایه می داد، بر عهده خواهد گرفت.

پاسخ دهید