کامبیز دیرباز با موتورسیکلتش به دورهمی آمد! عکس

0

کامبیز دیرباز مهمان برنامه دورهمی بود و به بیان مسائل مختلفی از جمله ازدواج و علاقه به موتور سواری پرداخت.

به گزارش نوین خبر به نقل از سیمرغ، این برنامه دورهمی درباره خوانندگی بود که نمایش‌های مرتبط با خوانندگی نیز در برنامه اجرا شد و سپس کامبیز دیرباز با شکل و شمایل خاصی وارد شد. این بازیگر با موتورسیکلتش وارد صحنه شد درحالی که لباس مخصوص موتورسواری به تن داشت مشغول گفتگو با مهران مدیری شد.

کامبیز دیرباز

دیرباز از علاقه اش به موتورسواری گفت و اینکه اولین دستمزدش را صرف خرید یک موتور کرده است. این بازیگر همچنین گفت به خاطر صدماتی که ممکن است بخاطر موتورسواری بوجود آید, همیشه از لباس‌های مخصوص استفاده می کند تا آسیب کمتری ببیند.

کامبیز دیرباز گفت که کلاس‌های بازیگری را در رشت تاسیس کرده بود و پس از مدتی این کلاس‌هایش را در تهران برگزار کرد اما بخاطر مشغله زیادش تصمیم گرفته که کلاس‌های بازیگری را تعطیل کند، اما علاقه دارد که روزی دوباره اینکار را دنبال کند.

دیرباز از ازدواجش گفت که 17 سال پیش صورت گرفته و دختری 2 ساله به نام نیاز دارد که تمام لذت زندگی اش با دخترش همراه شده است.

دیرباز در جواب سوال مهران مدیری درباره فیلمی که از حضور در آن پشیمان شده است گفت: فیلم سرگیجه که توقع داشته اتفاقات بهتری رخ دهد که آنطور که میخواسته نشد. وی همچنین از سام درخشانی و پژمان بازغی به عنوان دوستان دیرینه‌اش نام برد.

پاسخ دهید