در Google Play یکبار خرید کنید و با خانواده به اشتراک بگذارید!

0

Google Play به تازگی امکان جدیدی را فراهم کرده که به‌ واسطه‌ی آن می‌توانید اپلیکیشن‌ها، فیلم‌ها، کتاب‌ها و برنامه‌های تلویزیونی موردعلاقه‌تان را تنها یکبار خریداری کرده و سپس با حداکثر پنج نفر از اعضای خانواده‌تان به اشتراک بگذارید.

به گزارش نوین خبر به نقل از دیجی کالا، این سرویس به صورت رایگان کاملا رایگان عمل کرده و امکان به اشتراک‌گذاری را در سیستم عامل آندروید فراهم می‌سازد. این سرویس جدید شرایط خاص خود را دارد؛ مثلا اعضای خانواده نباید بیش از پنج نفر باشند و همگی آنها نیز باید در یک کشور زندگی کنند. علاوه بر این در آن واحد تنها می‌توان در یک گروه خانوادگی عضویت داشت و البته این امکان فراهم است که سالی یکبار گروه خانوادگی خود را تغییر دهید.

google play

در خانواده‌ای که تشکیل می‌دهید دیگر نیاز نیست برای یک فیلم، کتاب، اپلیکیشن و … چند بار هزینه کنید، بلکه تمام خریدها با هماهنگی یکی از اعضا که به عنوان “مدیر” تعیین می‌شود صورت خواهد پذیرفت و هر چیزی که توسط هر یک از نفرات گروه خریداری شود در اختیار سایر اعضا نیز قرار خواهد گرفت.

این خدمت بعد از اینکه سرویس پخش موسیقی Google Play برای اعضای گروه‌های خانوادگی ارائه شد و مورد استقبال قرار گرفت برای سایر امکانات Google Play نیز ارائه شد که البته تفاوت آن با سرویس پخش موسیقی این است که نیازی به پرداخت حق اشتراک ندارد.

هم اکنون این امکان در کشورهایی چون استرالیا، برزیل، کانادا، فرانسه، آلمان، ژاپن، بریتانیا و ایالات متحده فراهم است و به زودی قرار است کشورهای دیگری نیز به این لیست اضافه شوند.

 

 

پاسخ دهید