شبکه اجتماعی جدید Candid ، هوشمند و امن

0

Candid یک شبکه اجتماعی جدید است که از فناوری هوش مصنوعی بهره برده و امکان مشاهده خبرهای شخصی‌سازی شده و به اشتراک گذاشتن اطلاعات با هویت ناشناس را برای کاربر فراهم می‌کند.

به گزارش نوین خبر به نقل از آی تی رسان، اساس کار شبکه اجتماعی Candid به کارگیری هوش مصنوعی به منظور بهبود مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی است. به هنگام ورود به این اپلیکیشن، کاربر اطلاعاتی مرتبط با میزان تحصیلات، شغل، علاقمندی‌ها، شهر محل سکونت و … از کاربر دریافت می‌شود تا در نهایت خبرهای مورد علاقه او و پست‌های مرتبط با انجمن‌های خاص یا دوستانش در اختیارش قرار بگیرند. تمام این امکانات در حالی است که هویت کاربر کاملا مخفی خواهد ماند.

شبکه اجتماعی candid

یکی از اولویت‌های این Candid، حذف پست‌های آزاردهنده یا حاوی توهین است. این کار با استفاده از الگوریتم‌های پردازش زبان طبیعی صورت می‌پذیرد که تمامی پست‌ها را تحلیل کرده و پست‌‌های حاوی محتوای آزاردهنده یا کامنت‌هایی که به موضوع بحث مرتبط نیستند را حذف می‌کند. علاوه بر این از مدل‌سازی شناسایی احساسات در آن استفاده شده که مطالبی که حاوی توهین، تهدید یا تهمت باشد را به سرعت حذف خواهد کرد. علاوه بر این تلاش شده تا قابلیت‌های امنیتی این نرم‌افزار در سطح مطلوبی قرار گیرند.

با این تفاسیر کاربران این شبکه اجتماعی خواهند توانست بدون هیچ نگرانی به اظهار نظر در مورد مسائل مختلف بپردازند و اطمینان داشته باشند که با به‌کارگیری الگوریتم‌های یادگیری عمیق، تنها مطالب مناسب و استاندارد در این شبکه اجتماعی رد و بدل خواهند شد. همچنین استفاده از الگوریتم‌های پیچیده رمزگذاری سبب شده که حتی کارکنان این شرکت نیز نتوانند به اطلاعات کاربران دسترسی داشته باشند.

شبکه اجتماعی Candid را می‌توانید به صورت رایگان از گوگل پلی یا اپ استور دانلود نمایید.

پاسخ دهید