ساعت دیواری هوشمند هم به بازار آمد

0

دانشمندان موفق به ساخت یک ساعت دیواری هوشمند شدند که علاوه بر ظاهر منحصر به فرد، اطلاعات بسیار مفیدی را نیز ارائه می‌دهد.

به گزارش نوین خبر به نقل از آی تی ایران، این ساعت دیواری هوشمند که Glance نامیده می‌شود، قابلیت همگام‌سازی خود با گوشی‌های هوشمند، دستگا‌ه‌های پوشیدنی و کلا تمام دستگاه‌های هوشمندی که با سیستم عامل اندروید و iOS کار می‌کنند را داراست.

این ساعت می‌تواند ترکیب رنگ‌های مختلف را روی صفحه به نمایش بگذارد و اطلاعات مهمی چون ایمیل‌ها، زمان نهار، شام، زمان جلسات، کرایه تاکسی و … را در اختیار کاربران قرار دهد. Glance طوری طراحی شده که حتی به هنگام کار، بدون اتلاف وقت و تنها با یک نگاه سریع بر روی ساعت دیواری خود خواهید توانست برنامه کاری خود را چک کنید.

ساعت دیواری هوشمند

این ساعت با نقشه‌های مختلف کار می‌کند و می‌تواند کاربران را از شرایط ترافیک و وضعیت آب و هوا مطلع سازد. هر هشدار به مدت 30 ثانیه بر روی صفحه ساعت باقی می‌ماند و از طریق یک بلندگو تکرار می‌شود تا اطمینان حاصل شود که کاربر پیام را دریافت کرده است.

هر هشدار به مدت 30 ثانیه بر روی صفحه می‌ماند و همچنین از طریق یک بلندگو که در داخل این ساعت تعبیه شده تکرار می‌شود تا از اینکه کاربر این پیام را دیده و شنیده باشد اطمینان حاصل شود.این ساعت با ایمیل کار می‌کند تا کاربران را از پیام‌های دریافتی، و همچنین رویدادهای روز که در تقویم وجود دارند مطلع کند.

این ساعت خارق العاده همچنین با طیف وسیعی از اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های مختلف مانندUber ،Lyft ، Alexa، و دستگاه‌های نظارت بر تناسب اندام نیز همگام سازی می‌شود.

شرکت سازنده این ساعت آن را تا فوریه 2017 روانه بازار خواهد کرد.

پاسخ دهید